Alliance rehvid

Alliance Tire Group K.K. (ATG K.K.) on Jaapani ettevõtte The Yokohama Rubber Co. Ltd. täistütarettevõte. ATG K.K. peakorter on Jaapanis ning sellel on tütarettevõtted strateegiliselt tähtsates asukohtades kogu maailmas. ATG K.K. ja selle tütarettevõtete kohta kasutatakse ühist nimetust Alliance Tire Group (ATG).

ATG on juhtiv nimi ülemaailmses kõrgläbivusrehvide äris. Sellele kuulub kolm maailmakuulsat kaubamärki – Alliance, Galaxy ja Primex. Need kaubamärgid on kõrgläbivusrehvide turul tuntud nimed paljudes maailma osades ning toodi järk-järgult kokku ATG lipu alla. Need kaubamärgid on hästi tuntud oma võime poolest pakkuda klientidele, nii järelturul kui lõpptootjatele, rakendusespetsiifilisi eesmärgipõhiselt ehitatud rehve. Põldudest kaevanduste, tehaste ja metsadeni, ATG pakub lahendusi erinevatele vajadustele.

 

 

ATG on esindatud üle 120 riigis 6 kontinendil ning saavutas 2018. aastal ülemaailmse käibe üle 630 miljoni USD.

ATG-l on 3 tootmisüksust, üks Haderas, Iisraelis, (“ATI”) ja kaks üksust Indias (“ATC”), üks Tirunelvelis, Tamil Nadus, ja teine Dahejis, Gujaratis. Kõik tooted valmistatakse vastavalt kõigile ATG toodetele rakendatavatele rangetele kvaliteedistandarditele.

ATG-l on maailmaklassi arenduskeskused Iisraelis, Põhja-Ameerikas ja Indias. Nende keskuste strateegilised asukohad võimaldavad ATG-l mõista põllumeeste, ehitajate ja teiste lõppkasutajate ainulaadseid vajadusi igas piirkonnas, tugevdades nii ATG fookust spetsiifiliste vajaduste jaoks kohandatud lahenduste pakkumisele. See on aidanud ATG kaubamärkidel saada lõpptootjate eelistatud valikuks kogu maailmas.

 

Allianci`ga olete alati esimeste seas.

Alliance'i tootevalikusse kuulub üle 1000 eriotstarbelise eseme, iga toode on loodud hoolikalt, pidades meeles uusimat tehnoloogiat. Alliance aitab tänu oma fookusega teedrajavale innovatsioonile ja tehnoloogiale, maksimeerida kasumeid. Pakkudes kõige laiemat suuruste ja mustrite valikut, et teil oleks oma vajaduste jaoks täiuslik, kõige tõhusam rehv. Alliance on turuliider reasharimismasinate rehvide ja teerajaja flotatsioonrehvide alal. Samuti võib Alliance olla uhke väga laialdase rehvivaliku üle traktoritele, taimekaitsepritsidele ja laoturitele. Meil on pakkuda kõige laiem valik hindade, suuruste ja mustrite osas, mis on saadaval erinevatele põllumajandus- ja tööstusaladele.

 

 

Üks app kogu rehviteabe kohta!

Täpse rehvirõhu ja kandevõime leidmiseks tutvuge Alliance rehvide valikuga ja nende üksikasjalike spetsifikatsioonidega.
Ideaalne abimees kui otsite oma vajadustele vastavaid rehve.

Rehvid leiate suuruse, masina, kasutuse, turvise, struktuuri ja mitmesuguste muude parameetrite järgi.

Küsi pakkumist